Цей сайт використовує cookies.
OK
Гобелен Ненька
Size: 800 mm x 1600 mm

Настінний гобелен «Ненька» – це перш за все символ родючості (відсилання до материнства), оберіг кожної домівки та річ сили. Він виконаний власноруч та ілюструє найродючіші і найважливіші ресурси нашої країни.

Вся концепція гобелену побудована на аналогії матеріла плетіння з природою. Панно виконано з десяти різних матеріалів. Кожен матеріал–відгомін природи. Ми зібрали все, що притаманне нашій землі і поєднали в одному виробі. Зворотній бік шкіряних смуг візуально нагадую чорнозем. Символізує родючість та силу землі. Частина гобелену з мушлями має аналогію з морським узбережжям (мушлі забрані на одеському березі моря). Тут ми актуалізуємо тему важливості збереження акваторії України.
Вплетена солома відображає українські пшеничні поля. Пшениця-ключова
агрокультура України та символ добробуту. Зелені китиці мають аналогію з хвойними лісами України. Підіймаємо тему збереження лісів та природи вцілому. Біла смуга з об'ємними елементами відображає мирне небо над нашими головами і нагадує, що ми всі ходимо під одним небом ходимо (рівні). Легкий об'ємний льон схожий до хмар, а бахрома нагадує зливу (символ очищення). «Мідні» гори. Плетіння мідним дротом. Ця частина гобелену відображає криворізький гранітно-рудний кар'єр, з якого видобуваюсь залізну руду. Латунне коло символізує схід сонця. Це символ початку життя та джерело енергії.
Made on
Tilda