Цей сайт використовує cookies.
OK
SOLOMIA CABINET
Color scheme 1
Size(cm): L 160 x H 73 x D 40
Почуй як вітер ходе по полю та як колосяться лани, відчуй могутність нашої землі та вшануй родючість її.

Надхненні багатством рідної землі, студія створила предмет інтер'єру — комод Solomia. Він народжений з любові до нашого краю. Начебто застиглий між минулим та майбутнім, він став прикладом позачасового предмету. У ньому поєднались стилізація вінтажного ар-деко та філософія сучасного українського дизайну. Комод розроблений засновницею студії та дизайнером Олександрою Руденко. Він виконаний із масиву дуба та інкрустований орнаментами з української соломи.

Зародження комода починається на Західній Україні, де 80-річний дідусь Орест збирає солому для наших виробів. Він бережливо сортує її по довжині та діаметру. У цей час виробляється основа комода —дубовий каркас. Стільниця проходить этап брашарування, де проявляється текстура деревинию. У нашій майстерні солома фарбується, після чого нею інкрустується сам комод.

Комод Solomia створений на межі минулого з майбутнім, функції та мистецтва, на межі уяви та дійсності, де виникає позачасовість. Комод Solomia стане візуальною домінантою як серед мінімалістичних інтер'єрів,
так і насичено важких просторах. Функціонально його можна
використовувати в багатьох приміщеннях, будь то вітальня, передпокій, спальня чи кабінет.
Made on
Tilda